Öğrenci Konseyi

 

        

 

 

Bana Sor

          Üniversitemize 04-07 Ağustos 2015 tarihleri arasında başka şehirlerden gelerek ilk kez kayıt yaptıracak öğrenci ve ailelerine yardımcı olmak amacıyla Başkanlığımızca "Bana Sor" uygulaması başlatılmıştır. Bu kapsamda Üniversitemiz Evliya Çelebi ve Germiyan Yerleşkelerine bilgilendirme stantları kurulmuştur. Stantlarda görevli bulunan Öğrenci Konseyi öğrencilerimiz, Kütahya ve Üniversitemiz hakkında bilgilendirme yapmışlardır. DPÜ logolu 'Bana Sor' yazan tişörtleriyle farkındalık oluşturarak gelen öğrenci ve ailelerini karşılamaları yeni öğrenciler ve aileleri tarafından memnuniyetle karşılanmıştır. Yeni öğrencilerimize Üniversitemizin broşürleri, tişört ve şapkaları takdim edilmiştir.

     

====================

            Dumlupınar Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığının 25 Nisan 2013 tarihinde katıldığı tarihi Çanakkale 57.Alay yürüyüşü. 

                     

====================

            Dumlupınar Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığının 17-18 Nisan 2013 tarihinde katıldığı ADIM ÜNİVERSİTELERİ Öğrenci Konseyi Başkanları Buluşuyor, Çalıştayı.

         

====================

            Dumlupınar Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı İlçe Meslek Yüksekokulları Toplantıları.

====================

              2012-2013 Dumlupınar Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı olarak büyüklerimizi hiçbir zaman unutmadık unutmayacağız , KÜTAHYA SAZAK HUZUR EVİ

====================

              2011-2012 Dumlupınar Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı SAZAK HUZUR EVİ Ziyaretimiz

               

====================

              2011-2012 Dumlupınar Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı İlçe MYO Ziyaretleri

====================

              2011-2012 Dumlupınar Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı İlçe MYO Bahar Şenlikleri

====================

               2011-2012 Dumlupınar Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanlığı Çanakkale 57. Alay Yürüyüşü

 

Son Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2015, Salı