Radyo Topluluğu

Radyo Web Sitesi için TIKLAYIN

 

 

 

1 - ORYANTASYON KAPSAMINDA STANT AÇMA

2 - YOL ARKADAŞIM - 2

3 - RADYOFEST - 3

4 - RADYO ETKİNLİKLERİ

5 - RADYOFEST - 4

 

 

 

 

 

 

 

Ceyhun YILMAZ ile Yüksek Sohbet

          Radyo Topluluğu, 27 Kasım 2015 saat 14.00 'da İİBF Amfi 2 de 'Ceyhun Yılmaz ile Yüksek Sohbet' adlı söyleşi gerçekleştirdi.Üniversite personeli, basın mensubu ve öğrencilerin yoğun katılım sağladığı bu söyleşide 'Sosyal Medya Nasıl Kullanılmaz' teması işlendi. Mizahi anlatım biçimi kullanan Ceyhun Yılmaz katılan herkesi eğlendirdi.

        

====================

Hayko CEPKİN ile Söyleşi

          Radyo Topluluğu, 25 Kasım 2015 saat 14.00 'da İİBF Amfi 2 de Hayko Cepkin söyleşisi gerçekleştirdi. Birçok işadamı, basın mensubu, üniversite personeli ve öğrencilerin yoğun katılım sağladığı bu söyleşide Hayko Cepkin katılan tüm herkesi eğlendirdi. Tecrübelerini de paylaşan sanatçı Dumlupınar Üniversitesi 'nde olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

        

====================

Etkili İletişim Teknikleri

          Radyo Topluluğu olarak 3 Kasım 2015 Çarşamba günü İİBF Amfi-2 de "Hakan MENGÜÇ" ile söyleşi gerçekleştirdik. Kütahya'nın önde gelen iş kadınları, Emel ÖZMAL, Sevim GÜRAL OLGUN'un, iş adamları Kügiad Başkanı Mithat DELEN, İsmail ÖZMAL, Taner ÖZKALKAN, Dpüsem Müdürü Yard.Doç.Dr.Ayhan GÜN, basın mensupları, öğretim üyeleri, Sks şube müdürleri ve üniversite öğrencilerinin yüksek katılım gösterdiği bu söyleşide iletişim, beden dili ve hipnoz hakkında bilgiler verilerek eğlenceli bir söyleşi gerçekleşti.

        

====================

Mülakat Teknikleri

          Üniversitemiz Radyo Topluluğu öğrencileri 9 Nisan 2015 saat 14.00 İİBF Amfi 2’de “Mülakat Teknikleri” söyleşisi gerçekleştirmişlerdir. Üniversite öğrencilerimizin yüksek katılım gösterdiği “Yapı Kredi Kariyer Sahnesi” isimli söyleşide, İlker ELİBOL ve Orçun KAPTAN,  bankacılık dünyasının kapılarını açacak ve kariyer planlamasında gençlere yön verecek bilgileri aktarırken, aynı zamanda eğlendirerek öğrencileri kahkahalara boğdu. Söyleşi sonrasında Radyo Dumlupınar’ı ziyarete gelen İlker ELİBOL ve Orçun KAPTAN sürpriz bir radyo programı ile dinleyicilere keyifli dakikalar yaşattı.

        

====================

Beyazıt Öztürk Show

          16 Mart 2015 saat 14.30’da üniversite kapalı spor salonunda sevilen şovmen “Beyazıt Öztürk” söyleşisi gerçekleştirildi. 7 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen söyleşide unutulmaz anlar yaşandı. Hayat hikayesini, mesleki başarılarını anlatan Beyazıt Öztürk öğrencilerin sorularını yanıtladı. Etkinliğimize bir gün sonra Kanal D ana haberde yer verildi.Beyazıt Öztürk Radyo Dumlupınar’ın düzenlediği bu söyleşinin harika bir organizasyon olduğunu belirterek kendi kamerası ile çektiği söyleşi videosunu Beyaz Show’da yayınladı

                    

====================

Nüans Gençlerle Başbaşa

          10 Mart 2015 saat 15.00’da Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in konuk olduğu, Nüans Gençlerle Başbaşa programını, DPÜ TV ile ortak canlı yayınla gerçekleştirmişlerdir. Programda Demir, 3.Sihirli Mikrofon Radyo Ödüllerinden, gençlere verdiği değerden ve hayat hikayesinden bahsetmiştir. Diş hekimliği okumasına rağmen İstanbul’da siyaset yapmanın hayali olduğunu belirten Mustafa Demir, aynı gün saat 20.00’da TÜGİK Başkanı Erkan Güral, KÜGİAD Başkanı Mithat Delen ve KÜGİAD yönetim kurulu üyelerinden Emel Özmal, Baro Başkanı Ahmet Atam, Sivil toplum kuruluşları, esnaf, idari ve akademik personelinde aralarında bulunduğu “Türkiye’nin En İyi Üniversite Radyosu” kutlama kokteyli gerçekleştirmişlerdir. Kokteylde Radyo Dumlupınar yönetimi söz alarak ödül sürecinde destek veren herkese teşekkürlerini iletmişlerdir.

              

====================

Radyo Dumlupınar’dan “VEFA”
 

          İlk Ziyaret Dumlupınar Şehitliğine! Radyo Dumlupınar, Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri’nde bütün büyük şehir üniversite radyolarını geride bırakarak “Yılın En İyi Üniversite Radyosu” seçildi. Ekibi kazandıkları ödülle birlikte ilk ziyaretini isimlerini aldıkları Dumlupınar Şehitliği’ne 15 Şubat 2015 günü yaptılar.

        Şehitliğe yapılan ziyarete; SKS Daire Başkanımız Yaşar Çakıcı, Radyo Topluluğu Danışmanı Özlem Soyer Zeyrek, Şube Müdürümüz İlyas Akar ve Üniversite İmam Hatibi Ömer Tankut Gündoğan’da bizzat katılım sağladılar. Zafertepe Anıtı, Dumlupınar Şehitliği ve Şehit Sancaktar anıtı ziyaretleri ile Radyo Dumlupınar ekibi bu topraklara dikkat çekmek istedi. Dumlupınar Şehitliğinde Üniversitemiz İmam Hatibi Ömer Tankut Gündoğan’nın eşliğinde topluca dua edildi.

              

====================

====================

          Radyo Dumlupınar, Türkiye'nin en iyi üniversite radyosu seçildi.

          Bu yıl 3.sü düzenlenen Fatih Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleştirilen Sihirli Mikrofon Radyo Ödüllerinde Radyo Dumlupınar, yılın en iyi üniversite radyosu kategorisinde birinci oldu.

          Ödül töreni İstanbul Zorlu Center PSM'den Kral TV aracılığı ile canlı olarak yayınlanırken, Mustafa Ceceli, Funda Arar, Gökhan Türkmen, Bengü ve Emre Aydın'da konserleri ile geceye renk kattılar. Sunuculuğunu Ceyhun Yılmaz'ın yaptığı gece de Kütahya Dumlupınar Üniversitesini temsil eden Radyo Dumlupınar, Yılın en iyi üniversite radyosu ödülünü sevilen sanatçı Gökhan Türkmen'den aldı. 

          Radyo Dumlupınar bir çok üniversite radyosunu geride bırakarak zirvedeki yerini aldı.

        

====================

“Radyo Dumlupınar” Türkiye’nin En İyi Üniversite Radyosu Olmaya Aday Gösterildi.

OYLAR RADYO DUMLUPINAR’A

          Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sihirli Mikrofon Ödüllerinde (www.sihirlimikrofon.org) bu yıl “Yılın En İyi Üniversite Radyosu” kategorisine Radyo Dumlupınar da aday gösterildi. Sihirli Mikrofon Ödülleri final oylamasına katılabilmek için geçtiğimiz günlerde yapılan ön elemeyi geçen Radyo Dumlupınar, Kütahya’mız ve Dumlupınar Üniversitemiz için temsilci oldu. Oylama ekranında “Kütahya Dumlupınar Ü.”  olarak yer alan Radyo Dumlupınar, final oylaması için tüm halk ve öğrencilerden destek istedi. “Kütahya’yı ve Üniversitemizi Temsil Ettiğimiz İçin Gururluyuz.”

Radyo Dumlupınar’dan yapılan açıklamada;

          Destekleriniz ile ön elemeyi geçtik ve Radyo Dumlupınar “Yılın En İyi Üniversite Radyosu” kategorisinde aday gösterildi. Rakiplerimizin hepsi büyükşehir radyoları. Bu anlamda final oylaması büyük önem taşıyor. Tüm halkımızın ve öğrencilerimizin desteğine ihtiyacımız var. Hep birlikte hem şehrimizin hem de üniversitemizin adını "EN İYİLER"de duyurmak için bu güzel bir fırsat.  Bunu hep söylüyoruz, "Biz birlikte güçlüyüz". Kütahya’yı ve üniversitemizi temsil ettiğimiz için de gururluyuz” denildi.

OY VERMEK İÇİN;

         Destekleriniz için www.sihirlimikrofon.org  adresine girip, oylamaya katıl butonundan, 11.kategoride yer alan Radyo Dumlupınar’a oy verebilirsiniz. Oylamanın 6 Şubat 2015 Cuma günü gece 12’ye kadar süreceği bildirildi.

           Twitter’da ise @RadyoDumlupinar resmi hesabından #oylarRadyoDumlupınara hashtag’ı ile kampanya başlatıldı.

          Ayrıca Radyo Dumlupınar’ın 2008 yılında, Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ve Türk Dil Kurumu (TDK) işbirliğiyle düzenlenen "Doğru ve Güzel Türkçe Kullanımı dalında dönemin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’den aldığı bir ödülü de bulunmakta.

====================

Hakan URGANCI ve Erbakan MALKOÇ Söyleşisi

          TRT Spikeri, Yazar, Eğitmen Hakan Urgancı ’nın ve Web Dizayner Erbakan Malkoç’un konuşmacı olarak katıldıkları söyleşi öğrencilerimizin katılımıyla 05 Aralık 2014 Cuma günü saat 15:00’da İİBF Amfi-2’de gerçekleşti. Konuşmacıların kendi hayatlarından sundukları kesitlerle son derece keyifli geçen söyleşide Erbakan MALKOÇ,  araç tasarımları yaptığı bir şirketinin olduğunu ve bu günlere çok küçük yaşta çıraklıktan başlayarak geldiğini söyledi. Bugün şirketinin dünya çapında önemli bir yerde olduğundan bahsederek, öğrencilerin hayalleri konusunda idealist olmaları gerektiğine dair mesaj verdi.

        Hakan Urgancı ise etkili iletişimin sırlarını beden dili ve diksiyon örneklemeleriyle Dpü öğrencilerine sundu. Öğrencilerimizin iş yaşamına artı değer katacak olan bu söyleşi sonunda konuşmacılar üniversitemizin altın anahtarı takdim edildi.

     

====================

RADYO DUMLUPINAR 10 YAŞINDA

         Radyo Dumlupınar, 29 Kasım 2014’te kuruluşunun 10. yaşını Özgün konseriyle kutladı. 10. yaş günü etkinliklerine Radyo Dumlupınar’ın ilk programcılarından olan Cenk Durmaz (Radyo D Müzik Direktörü), Egemen Efendi (Radyo D), Beste Diriöz (Reklam Sektörü ve Organizasyon), Burcu Güler(Bankacı) , Funda Öner (Özel Sektör), Atilla ÖZDAL (NTV Radyo-Karma Türk DJ) da katılarak radyonun 10. yaş gününde radyo Dumlupınar ekibini yine yalnız bırakmadılar.

      Konser öncesinde Radyo Dumlupınar stüdyolarında canlı yayına katılan ilk programcılar radyonun kurulduğu ilk yılları ve o dönemde yaptıkları programları dinleyicilerle paylaşarak anı tazelediler. Hem okudukları üniversitelerinin hem de görev aldıkları radyolarının bugün geldiği noktadan gurur ve mutluluk duyduklarını ifade eden ilk programcılar daha sonra konser alanında da DPÜ’lü öğrencilerle bir araya geldiler.

ve ÖZGÜN SAHNEDE!!!

          Radyo Topluluğu öğrencilerinin organizasyonu ile DPÜ Kapalı Spor Salonu’nda 29 Kasım 2014 akşamına harika bir konserle imza atan Özgün, Radyo Dumlupınar’ın konserin sponsoru tarafından waffle’dan yapılan 10. yaş günü pastasının mumlarını da ilk ve son ekiple, SKS daire başkanı Yaşar Çakıcı ile birlikte sahnede hep beraber üfledi ve radyoya başarılar diledi.

          Konserde çok eğlenceli ve keyifli dakikalar geçiren öğrenciler sosyal medya üzerinden Radyo Dumlupınar’a teşekkür ve tebriklerini ilettiler.

  

====================

RADYO DUMLUPINAR BEYAZ SHOW’DA

         Uzun zamandır Beyazıt Öztürk’ü Dumlupınar Üniversitesi’nde ağırlamak isteyen Radyo Dumlupınar ekibi, 21 Kasım 2014 Cuma akşamı başarılı Showman Beyazıt Öztürk’ün davetiyle Kanal D’de kendisinin hazırlayıp sunduğu Beyaz Show’a izleyici olarak katıldı.

           Sanatçı Gökhan Tepe’nin şarkılarıyla daha da eğlenceli hale gelen programın sonunda Radyo Dumlupınar ekibi ile bir araya gelen Beyazıt Öztürk, üniversitemize gelmek için verdiği sözün hala geçerli olduğunu ve sözünü tutacağını dile getirdi.

        

====================

     

====================

            Radyo Topluluğu; 02 Mart 2012 Cuma günü Pop Müzik Sanatçısı Çağrı’nın konuk olarak katıldığı “Çağrı ile Müzik albüm” adlı söyleşiyi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. 

====================

            Radyo Topluluğu;14 Şubat 2012 Salı günü Kütahya Valilisi Kenan ÇİFTÇİ’nin katılımları ile “Kayda Değer” adlı söyleşi programını gerçekleştirmiştir.                            

====================

            Radyo Topluluğu; 27 Aralık 2011 Salı günü Üniversitemiz RektörüProf. Dr. Ahmet KARAASLAN’ın katılımları ile “Kayda Değer” adlı söyleşi programını gerçekleştirmiştir.                

====================           

            Radyo Topluluğu; 06 Aralık 2011 Salı günü Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ahmet KARAASLAN’ın konuk olarak katıldığı “Kayda Değer” adlı bir program gerçekleştirmiştir.
====================

            Radyo Topluluğu; 06 Aralık 2011 Salı günü KÜTSO Başkanı Nafi GÜRAL’ın katılımları ile“Kayda Değer” adlı, söyleşi programını gerçekleştirmiştir.  

====================         

             Radyo Topluluğu; 29 Kasım 2011 Salı günü Radyo Dumlupınar’m 7. Yaş gününü coşkulu bir şekilde kutlamıştır.
====================
            Radyo Topluluğu; 30 Kasım 2011 Çarşamba günü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Amfi 2’de, Ulusal Radyolardan Pal FM’in ve Pop Müzik Sanatçısı Soner SARIKABADAYI’nın katılımları ile “İkisi Bir Arada” adlı bir söyleşi gerçekleştirmiştir.                

Son Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2023, Cuma