Baba Parası

DPÜ’de Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin Rüzgarı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, ön gösterimi Kütahya’da yapılacak olan Baba Parası filminin başrol oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin’i ağırladı.

Baba Parası filminin başrol oyuncuları Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde öğrencilerimizle ve Kütahya halkıyla buluştu.

Üniversitemizin Radyo Topluluğu’nun düzenlediği ve Kapalı Spor Salonunda yüzlerce öğrencimizin ve vatandaşın katılımıyla gerçekleşen söyleşide Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin öğrencilerimizin, filmleri, yeni projeleri ve üniversite hayatlarına ilişkin sorularını yanıtladılar.

Söyleşinin ardından üniversitemiz Genel Sekreter Vekili Prof. Dr. Atilla Batur ve SKS Daire Başkan Vekili Öğr. Gör. Yusuf Ziya Beydüz tarafından Ahmet Kural'a, Murat Cemcir'e ve Yağmur Tanrısevsin'e üniversitemizin altın anahtarı takdim edildi.

Kural, Cemcir ve Tanrısevsin öğrencilerimizle fotoğraf çektirdikten sonra filmin ön gösteriminin yapılacağı Sera Kütahya AVM’deki sinema salonunda gitmek için hareket ettiler.(Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği)

Film gösterimi sonrası Üniversitemiz Hüsnü Özyeğin Öğrenci Yurdunu ziyarette bulundular öğrencilerle kısa bir sohbet gerçekleştirditen sonra Radyo Dumlupınara geçildi orada canlı yayına katılarak geceyi damga vurdular.

Son Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, Pazartesi