Mezuniyet Töreni

 

 

            Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu bahar şenliğini en iyi bir şekilde kendi yerleşkelerinde icra etmişlerdi. Kendilerinin düzenlediği bahar şenliğinden sonra Mukemmel bir mezuniyet törenini de Germiyan Yerleşkesi Kapalı Spor Salonunda 01 Haziran 2014 tarihinde en ince detay dusunulerek gerçekleştirdiler. TEBRIKLER BESYO.

           Detaylar için TIKLAYINIZ.    

     

     

====================

ÜNİVERSİTEMİZ 2013 - 2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MEZUNİYET TÖRENİ VE MEZUNİYET PİLAVI

             Üniversitemiz 2013-2014 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni  8,809 öğrencinin mezun olduğu törene katılan öğrenci ve ailelerine tören sonunda ikram edilen Özbek pilavından görüntüler.  

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN 

         

====================

ÜNİVERSİTEMİZ 2011 - 2012 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MEZUNİYET TÖRENİ VE MEZUNİYET PİLAVI

            Üniversitemiz 2011-2012 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni tam anlamıyla muhteşem oldu. 7177 öğrencinin mezun olduğu törene Cumhurbaşkanımız Abdullah GÜL, Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, Bakanlarımız, Ana Muhalefet Liderimiz Kemal KILIÇDAROĞLU, milletvekillerimiz, Rektörlerimiz gönderdikleri telgraflarla öğrencilerin ve ailelerinin mezuniyet sevincini paylaştılar.
 
            Törende Kütahya Valimiz Kenan ÇİFTÇİ de bir konuşma yaparak mezun öğrenci, aile ve yakınlarını tebrik etti. Mezun öğrenciler adına bir konuşma yapan öğrenci ise duygu ve düşüncelerini dile getirdi.
               
            Törende Amasya'da yapılan Üniversitelerarası halkoyunları yarışmasında ikinci olan Üniversitemiz halk oyunları ekibinin gösterisi beğeni ile izlenirken, öğrenciler üniversitemiz müzik grubunun söylediği şarkı ve türkülerle coşarak keplerini fırlattılar.
               
            Okullarını başarıyla bitiren ve dereceye giren öğrencilere Valimiz Kenan ÇİFTÇİ, Rektörümüz Prof.Dr.Ahmet KARAARSLAN, Rektör Yardımcılarımız Prof.Dr.Yunus ERDOĞAN, Prof.Dr.Osman GENÇ, Prof.Dr.Kaan ERARSLAN, Belediye Başkanımız Mustafa İÇA'nın eşi Zafer İÇA, İl Emniyet Müdürümüz Kadir AKBIYIK, İl Jandarma Komutanımız Albay Bektaş ARSLAN, Başsavcımız Hüseyin ÇINAR ve diğer protokol mensupları tarafından plaketleri ve başarı belgeleri verildi.

                                 

               Üniversitemiz 2011-2012 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni tam anlamıyla muhteşem oldu. 7177 öğrencinin mezun olduğu törene katılan öğrenci ve ailelerine tören sonunda ikram edilen Özbek pilavından görüntüler. 

                       

Son Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2014, Çarşamba